Temat: WDR4300 restartuje się

Witam,
Dziś w nocy coś przytrafiło się mojemu ruterowi. Początkowo myślałem że nie mam "neta" i ruter restartuje port WAN (miałem ustawioną funkcję monitorowania połączenia). Jednak po wyłączeniu tej funkcji - ruter samoistnie się nadal restartuje po ok 2-3 minutach od uruchomienia.
Soft Gargoyle 1.6.0.3 wgrany z 1.6.0.2 jako upgrade (jakiś tydzień temu).
Co to może być? Zasilacz? Błąd w sofcie?
Jak wgrać soft by w trakcie się router nie zrestartował ?
Jakieś pomysły?

2

Odp: WDR4300 restartuje się

Też masz modem 3G podłączony?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3 (edytowany przez moll47u 2014-04-02 18:08:14)

Odp: WDR4300 restartuje się

Mam podłączoną kablówkę pod WAN. Bak backupu na usb ;-]

EDIT:
Odłączyłem router od modemu kablowego, podłączyłem inny zasilacz - działa, powrót do starego zasilacza działa.
Odpaliłem laptopa i przywróciłem ustawienia fabryczne. Skonfigurowałem wszystko od początku i działa ;-]
Co mu odbiło?