Temat: WDR4300 restartuje się
Witam,
Dziś w nocy coś przytrafiło się mojemu ruterowi. Początkowo myślałem że nie mam "neta" i ruter restartuje port WAN (miałem ustawioną funkcję monitorowania połączenia). Jednak po wyłączeniu tej funkcji - ruter samoistnie się nadal restartuje po ok 2-3 minutach od uruchomienia.
Soft Gargoyle 1.6.0.3 wgrany z 1.6.0.2 jako upgrade (jakiś tydzień temu).
Co to może być? Zasilacz? Błąd w sofcie?
Jak wgrać soft by w trakcie się router nie zrestartował ?
Jakieś pomysły?