Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?
Ponieważ http://www.tp-link.com.pl/ nie istnieje. Przynajmniej chwilogo
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → 740n v3 brak możliwości Gargoyle?
Strony Poprzednia 1 2 3 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Ponieważ http://www.tp-link.com.pl/ nie istnieje. Przynajmniej chwilogo
Ten sprawdź: http://ecco.selfip.net/test/openwrt-ar7 … actory.bin
nie poszlo dalej ten sam error.
oryginalny firmware wrzucilem tu jezeli tamten link ci nie dziala: http://www58.zippyshare.com/v/44432031/file.html
kurde ze akurat musiałem na taka wersje trafić ![]()
I jak Cezary uda się coś z tym zrobić masz jakiś pomysł?
To samo - zmień nazwę.
zmienilem nie pomoglo.
Więc całkiem możliwe że masz inną wersję sprzętu.
a jak to sprawdzić?? może wtedy inna wersja openwrt pójdzie lub będzie dało sie zmodyfikować v3 żeby pasowała?
Przez kabel się zrobi. Przez www - jak widzisz. Tak w sumie to która to wersja urządzenia jest dokładnie? Naklejkę zobacz.
z tylu na nalepce jest model: wr740n Ver:3.0
i jakiej inne info tez pisze ale niwiem czy ci to tez potrzebne
Model kupiony u nas czy z importu? Obrazy v3 były przez ludzi sprawdzane, więc są dobre.
przez www normalnie mam dostep do panelu ale zadnego openwrt nie idzie wgrac za kazdym razem error
w PL kupiony
Jakies podpowiedzi:D ??
Kombinuj. Nikt nie ma takiego routera jak ty...
Cezary,
mam identyczny problem. Wiesz już może jak go rozwiązać ?
Cezary,
mam identyczny problem. Wiesz już może jak go rozwiązać ?
Jaki problem? Oryginalne oprogramowanie możesz wgrać?
Problem przy próbie wgrania Gargoyle:
Error code: 18005
Upgrade unsuccessfully because the version of the upgraded file was incorrect. Please check the file name.
Oryginalny soft wgrywa się bez problemu.
Wersja mojego routera to:
Firmware Version:
3.12.7 Build 101230 Rel.40167n
Hardware Version:
WR740N v3 00000000
Wgrywałem: gargoyle-1.6.0.3-ar71xx-tl-wr740n-v3-squashfs-factory
Zmień nazwę na taką jak ma oryginalny plik.
Zmieniałem nazwę na także na oryginalną i nic to nie dało ![]()
Wystaw gdzieś ten firmware który Ci daje się załadować do routera.
Cezary, ktoś Ci zgłaszał spadek wydajności najnowszego stabilnego wydania - chodzi mi o wifi? Jest sobie 740N v1 i łącze z Vectry - 40 mega. Po pewnym czasie przez "fifirifi" leci tylko połowa tego. Nie ważne z jakiego źródła ciągniesz - zawsze masz połowę tego. Po podłączeniu się do urządzenia kablem nie występują żadne tego typu anomalie. Restart urządzenia pomaga.
Cezary, ktoś Ci zgłaszał spadek wydajności najnowszego stabilnego wydania - chodzi mi o wifi? Jest sobie 740N v1 i łącze z Vectry - 40 mega. Po pewnym czasie przez "fifirifi" leci tylko połowa tego. Nie ważne z jakiego źródła ciągniesz - zawsze masz połowę tego. Po podłączeniu się do urządzenia kablem nie występują żadne tego typu anomalie. Restart urządzenia pomaga.
Czemu piszesz w temacie który dotyczy czegoś innego?
Oto bezpośredni link:
http://www.tp-link.com.pl/resources/sof … 113715.zip
Strony Poprzednia 1 2 3 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → 740n v3 brak możliwości Gargoyle?
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc