26

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

Ponieważ http://www.tp-link.com.pl/ nie istnieje. Przynajmniej chwilogo

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

27

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

Ten  sprawdź: http://ecco.selfip.net/test/openwrt-ar7 … actory.bin

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

28

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

nie poszlo dalej ten sam error.
oryginalny firmware wrzucilem tu jezeli tamten link ci nie dziala: http://www58.zippyshare.com/v/44432031/file.html

29

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

kurde ze akurat musiałem na taka wersje trafić sad

30

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

I jak Cezary uda się coś z tym zrobić masz jakiś pomysł?

31

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

To samo - zmień nazwę.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

32

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

zmienilem nie pomoglo.

33

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

Więc całkiem możliwe że masz inną wersję sprzętu.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

34 (edytowany przez volium1990 2012-02-17 07:59:30)

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

a jak to sprawdzić?? może wtedy inna wersja openwrt pójdzie lub będzie dało sie zmodyfikować v3 żeby pasowała?

35

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

Przez kabel się zrobi. Przez www - jak widzisz. Tak w sumie to która to wersja urządzenia jest dokładnie? Naklejkę zobacz.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

36

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

z tylu na nalepce jest model: wr740n Ver:3.0
i jakiej inne info tez pisze ale niwiem czy ci to tez potrzebne

37

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

Model kupiony u nas czy z importu? Obrazy v3 były przez ludzi sprawdzane, więc są dobre.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

38

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

przez www normalnie mam dostep do panelu ale zadnego openwrt nie idzie wgrac za kazdym razem error

39

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

w PL kupiony

40

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

Jakies podpowiedzi:D ??

41

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

Kombinuj. Nikt nie ma takiego routera jak ty...

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

42

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

Cezary,

mam identyczny problem. Wiesz już może jak go rozwiązać ?

43

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

arturm napisał/a:

Cezary,

mam identyczny problem. Wiesz już może jak go rozwiązać ?

Jaki problem? Oryginalne oprogramowanie możesz wgrać?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

44

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

Problem przy próbie wgrania Gargoyle:

Error code: 18005
Upgrade unsuccessfully because the version of the upgraded file was incorrect. Please check the file name.


Oryginalny soft wgrywa się bez problemu.

Wersja mojego routera to:

Firmware Version:   
3.12.7 Build 101230 Rel.40167n
Hardware Version:   
WR740N v3 00000000

Wgrywałem: gargoyle-1.6.0.3-ar71xx-tl-wr740n-v3-squashfs-factory

45

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

Zmień nazwę na taką jak ma oryginalny plik.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

46

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

Zmieniałem nazwę na także na oryginalną i nic to nie dało sad

47

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

Wystaw gdzieś ten firmware który Ci daje się załadować do routera.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

48

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

Cezary, ktoś Ci zgłaszał spadek wydajności najnowszego stabilnego wydania - chodzi mi o wifi? Jest sobie 740N v1 i łącze z Vectry - 40 mega. Po pewnym czasie przez "fifirifi" leci tylko połowa tego. Nie ważne z jakiego źródła ciągniesz - zawsze masz połowę tego. Po podłączeniu się do urządzenia kablem nie występują żadne tego typu anomalie.  Restart urządzenia pomaga.

49

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

gmiaz napisał/a:

Cezary, ktoś Ci zgłaszał spadek wydajności najnowszego stabilnego wydania - chodzi mi o wifi? Jest sobie 740N v1 i łącze z Vectry - 40 mega. Po pewnym czasie przez "fifirifi" leci tylko połowa tego. Nie ważne z jakiego źródła ciągniesz - zawsze masz połowę tego. Po podłączeniu się do urządzenia kablem nie występują żadne tego typu anomalie.  Restart urządzenia pomaga.

Czemu piszesz w temacie który dotyczy czegoś innego?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

50

Odp: 740n v3 brak możliwości Gargoyle?

Oto bezpośredni link:
http://www.tp-link.com.pl/resources/sof … 113715.zip