1

Temat: WA-901ND v2 i funkcja repeatera

Widzę w changelogu takie coś:

2014-06-14 wersja 1.6.1.4
- ZMIANA: dla routerów z 4MB flash i USB została usunięta funkcja repeatera

Czy to dotyczy tylko tych sprzętów, które mają USB? Mój AP WA901ND nie posiada USB, więc funkcja repeatera została zachowana?
Pytam, bo chce zrobić upgrade repeatera bez niespodzianek smile

2

Odp: WA-901ND v2 i funkcja repeatera

Nie wiem jak jest w gg ale Cezary pisał, że w http://www.gargoyle-router.com działa.

3

Odp: WA-901ND v2 i funkcja repeatera

"Dla router z 4MB flash i usb". Jak twój nie ma usb to nie dotyczy go ten wpis, więc ma to nadal.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.