Temat: WA-901ND v2 i funkcja repeatera
Widzę w changelogu takie coś:
2014-06-14 wersja 1.6.1.4
- ZMIANA: dla routerów z 4MB flash i USB została usunięta funkcja repeateraCzy to dotyczy tylko tych sprzętów, które mają USB? Mój AP WA901ND nie posiada USB, więc funkcja repeatera została zachowana?
Pytam, bo chce zrobić upgrade repeatera bez niespodzianek ![]()