1

Temat: Po restarcie routera nie wstają interfejsy wan

Router to wdr3600 z gargoyle 1.6.1.4 i dwoma modemami huawei e3272.
Po ponownym uruchomieniu routera nie wstają same interfejsy wan czyli modemy.
Jak wymusić automatyczne podnoszenie tych interfejsów ?

2

Odp: Po restarcie routera nie wstają interfejsy wan

Napisać prosty skrypt i podłączyć to pod monitor połączenia.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.