1

Temat: OpenVPN - klucz+haslo

mamy swietlny tutorial jak zrobic VPN - http://eko.one.pl/?p=openwrt-openvpn

tylko zastanawiam sie co zmienic, aby miec dodatkowe zabezpieczenie haslem przy laczeniu z uzyciem klucza (secret.key)

guru w tym temacie nie jestem, dlatego prosilbym o jakas wskazowke wink

Wszystkie posty dotycza: TP-LINK TL-WR1043ND

Za pomoc Cezarego w poscie powyzej i ponizej dziekuje z gory :-)

2

Odp: OpenVPN - klucz+haslo

Zmień sposób autoryzacji. Przecież nikt nie każe Ci używać secret.key, openvpn ma różne metody autoryzacji. Manual się kłania...

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: OpenVPN - klucz+haslo

ok poszukam sobie smile

powiedzcie mi tylko jeszcze to: http://openvpn.net/images/free-as.png

tylko 2 klientow za darmo? takie to "open" :>

Wszystkie posty dotycza: TP-LINK TL-WR1043ND

Za pomoc Cezarego w poscie powyzej i ponizej dziekuje z gory :-)

4

Odp: OpenVPN - klucz+haslo

Na to wygląda. PS. Po co ci to?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.