Temat: OpenVPN - klucz+haslo
mamy swietlny tutorial jak zrobic VPN - http://eko.one.pl/?p=openwrt-openvpn
tylko zastanawiam sie co zmienic, aby miec dodatkowe zabezpieczenie haslem przy laczeniu z uzyciem klucza (secret.key)
guru w tym temacie nie jestem, dlatego prosilbym o jakas wskazowke ![]()
Za pomoc Cezarego w poscie powyzej i ponizej dziekuje z gory :-)