Temat: MR3220 - upgrade - brak interface'u webowego

Witajcie,
  Zrobiłem upgrade z 1.5.4 do 1.5.11.6. Kopia ustawień zadziałała, hasło ustawiło się na domyślne, ale straciłem interface webowy. Jak go można przywrócić?

I jeszcze jedna dziwna sprawa - jeśli loguję się przez SSH, w konsoli widzę wersję 1.5.4. O co chodzi? smile

http://images63.fotosik.pl/533/a5fd87c6cf42f6bcm.jpg

2

Odp: MR3220 - upgrade - brak interface'u webowego

Bo zrobiłeś zachowanie zmian co było wielkim błędem. Teraz z konsoli napisz firstboot później go zrestartuj a w przeglądarce wyczyść cache.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: MR3220 - upgrade - brak interface'u webowego

Cezary napisał/a:

Bo zrobiłeś zachowanie zmian co było wielkim błędem. Teraz z konsoli napisz firstboot później go zrestartuj a w przeglądarce wyczyść cache.

Faktycznie, chyba za dużo zmian było pomiędzy 1.5.4 i 1.5.11 żeby zapisywać smile W każdym razie dziękuję za pomoc, pomogło!