Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → MR3220 - upgrade - brak interface'u webowego
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Bo zrobiłeś zachowanie zmian co było wielkim błędem. Teraz z konsoli napisz firstboot później go zrestartuj a w przeglądarce wyczyść cache.
Bo zrobiłeś zachowanie zmian co było wielkim błędem. Teraz z konsoli napisz firstboot później go zrestartuj a w przeglądarce wyczyść cache.
Faktycznie, chyba za dużo zmian było pomiędzy 1.5.4 i 1.5.11 żeby zapisywać
W każdym razie dziękuję za pomoc, pomogło!
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → MR3220 - upgrade - brak interface'u webowego
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc