Temat: WDR4300 z Gargoyle - możliwość przygaszenia diód na przednim panelu

Witam

Posiadam WDR430 z gargoyle pl 1.5.9.3 z extrootem.

Czy jest jakakolwiek możliwość sterowania intensywnością świecenia diodami na przednim panelu?

z góry dzięki za odpowiedź/sugestie

WDR4300 + Gargoyle

2

Odp: WDR4300 z Gargoyle - możliwość przygaszenia diód na przednim panelu

Nie, programowo nie możesz. Tylko włącz/wyłącz i to nie wszystkich.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: WDR4300 z Gargoyle - możliwość przygaszenia diód na przednim panelu

Wyśmienicie sprawdza się czarna taśma izolacyjna - stosuję u siebie.

4

Odp: WDR4300 z Gargoyle - możliwość przygaszenia diód na przednim panelu

pepe2k napisał/a:

Wyśmienicie sprawdza się czarna taśma izolacyjna - stosuję u siebie.


Brałem tą opcję jako ostateczność, ale widzę, że jest to jedyna metoda. Wielkie dzięki za odpowiedź

WDR4300 + Gargoyle

5

Odp: WDR4300 z Gargoyle - możliwość przygaszenia diód na przednim panelu

pepe2k napisał/a:

Wyśmienicie sprawdza się czarna taśma izolacyjna - stosuję u siebie.

Od dawna stosuję takie rozwiązanie nie tylko na TL np. DIR-825 jarzy jak by miał chronić PKiN przed samolotami smile

6

Odp: WDR4300 z Gargoyle - możliwość przygaszenia diód na przednim panelu

No możesz też zaszaleć i wymienić rezystory smd smile