Temat: TL-MR3420 vs wdr3600 zastosowanie most bezprzewodowy
Czy w TL-MR3420 i jemu pokrewnych opcja most bezprzewodowy działa równie dobrze jak w wdr3600?
Mam wdr-3500 i działa świetnie, słyszałem że w są TL-MR3420 problemy?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → TL-MR3420 vs wdr3600 zastosowanie most bezprzewodowy
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Czy w TL-MR3420 i jemu pokrewnych opcja most bezprzewodowy działa równie dobrze jak w wdr3600?
Mam wdr-3500 i działa świetnie, słyszałem że w są TL-MR3420 problemy?
A gdzie takie nowiny słyszałeś?
Działa normalnie.
ok, dzięki
To co zawsze - najpierw ustaw zwykłego klienta i zobacz czy się połączy. Jak tak to dopiero ustawiaj repeater.
czyli tym co opisane niżej się nie sugerować, bo nie ma prawa działać?
http://tplink-forum.pl/faq-alternatywne … rgoyle-pl/
trzeba skonfigurować z konsoli?
http://eko.one.pl/?p=openwrt-trybypracy#klientap
To są dwie różne sprawy. Gargoyle używa swojego trybu (i działa), czyste openwrt ma inne rozwiązanie (które też działa). Gui gargoyle nie wie co to jest relayd i na odwrót, openwrt nie zna arp-nat stosowanego w gargoyle.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → TL-MR3420 vs wdr3600 zastosowanie most bezprzewodowy
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc