Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Wgląda świetnie;))
Tylko dla najnowszego, czy wstecznie (1.5.9.11) zgodny? Będzie?
Tylko dla najnowszego, czy wstecznie (1.5.9.11) zgodny? Będzie?
Powinien być. Przetestujesz i dasz znać.

Z przyjemnością. Czekać na domyślne repo, czy autorskie osobne?
Jak już będzie gotowy, to Cezary dołoży do repo.
Pewnie będzie w nowych obrazach, albo do ręcznego dogrania
Panowie, prosimy o udostępnienie wersji beta. Potestujemy razem.
@pepe2k: Gratulacje, bardzo ładny motyw.
Moment, jeszcze jedna rzecz została pepe2k do zrobienia (przynajmniej z punktu widzenia zwykłego usera
)
W repozytorium pojawił się ten motyw. Przed zgłoszeniem problemów z layoutem w "Blue Ice" poczekajcie do jutra, nowa wersja gargoylepl naprawia pewnie problemy ideologiczne.
problemy ideologiczne.
Interesująca definicja błędów i braku konsekwencji w HTML ![]()
Napisze w takim razie co mi się podoba:
- motyw jest na pełnym ekranie ( głównie używam Netbooka 12,1" do internetu lub Smartfona i idealnie sie to prezentuje)
- Kolorystyka, miła dla oka
- Rozświetlanie belek - płynne, świetnie to wygląda
- Wielkość czcionki jest dobra, można by w sumie zmniejszyć o 1 ale jest spoko
- Żółtawe podkreślenie aktywnych elementów (nie wiem jak to nazwać) fajnie kontrastuje
Napisze w takim razie co mi się podoba
A co się nie podoba? ![]()
Podoba mi się w sumie wszystko a szczególnie to że jest mega mały;)
Dodałbym kilka ficzerów mało ważnych własciwie;):
- Zakolorowanie belki przesuwnej przeglądarki (o ile wiem to CSS)
- Dorzuciłbym zmienną kolorystykę w tabelach na zasadzie jasne-ciemne zeby się nie zlewało
- W zakładce hosts.sh, ustawiłbym równą szerokośc tabeli (opcjonalnie)
Genialny motyw - brawo!
"Zakolorowanie belki przesuwnej przeglądarki " - podkręcił byś jasność wypowiedzi?
- Zakolorowanie belki przesuwnej przeglądarki (o ile wiem to CSS)
To są czasy IE6... żadna inna przeglądarka tego nie obsługuje, to nie jest standard.
"Zakolorowanie belki przesuwnej przeglądarki " - podkręcił byś jasność wypowiedzi?
Jak pepe2k napisał, to z czasów starego IE (taki luźny pomysł)
- Dorzuciłbym zmienną kolorystykę w tabelach na zasadzie jasne-ciemne zeby się nie zlewało
Jest przecież:
- W zakładce hosts.sh, ustawiłbym równą szerokośc tabeli (opcjonalnie)
Nie lubię wymuszania stałych rozmiarów, czego czasem nie da się tutaj ominąć, ale akurat tabele mają szerokość jaka jest wymagana do wyświetlenia zawartości i ani trochę więcej
Nie wszyscy mają ekrany >1200 pix.
A właśnie że nie ma:)
Pokazaleś efekt najechania myszą (super kolor)
ale chodzi mi bardziej o coś innego.
Patrzysz w tabele, w jednej linii białe tło, w kolejnej np. beżowe, w kolejnej znów białe
Takie tylko moje sugestie, nie że sie czepiam;)
No przecież jest właśnie tak. Masz kolory źle na monitorze ustawione ![]()
A właśnie że nie ma:)
Pokazaleś efekt najechania myszą (super kolor)
ale chodzi mi bardziej o coś innego.
Patrzysz w tabele, w jednej linii białe tło, w kolejnej np. beżowe, w kolejnej znów białe
OK, skoro nie widzisz tego nawet na zrzucie ekranu, to czas na lepszy monitor ![]()
OK, zwracam honor, jest mega jasne + zaktualizowałem sterowniki nvidii w ubuntu i widze;))
Pycha! Miód, malina! Na IE@WP też super!
Mam propozycję, aby w okienkach typu Webshell domyślnie była ustawiona czcionka o stałej szerokości znaków. Będzie bardziej czytelnie.
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc