1

Temat: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

http://www.gargoyle-router.com/phpbb/download/file.php?id=629

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

2

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

Wgląda świetnie;))

RB760iGS + RB260GS / Ryzen 5 2660 / 16G DDR4 / MiniITX - Inea 1G (https://i.imgur.com/TLbJVDw.png)
RB951-2HnD / Celeron J1900 / 4G DDR3 / MiniITX - Satpol 100M

3

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

Tylko dla najnowszego, czy wstecznie (1.5.9.11) zgodny? Będzie?

4

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

dopsz napisał/a:

Tylko dla najnowszego, czy wstecznie (1.5.9.11) zgodny? Będzie?

Powinien być. Przetestujesz i dasz znać.

http://img62.imageshack.us/img62/9197/20130604002007.jpg

5

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

Z przyjemnością. Czekać na domyślne repo, czy autorskie osobne?

6

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

Jak już będzie gotowy, to Cezary dołoży do repo.

7

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

Pewnie będzie w nowych obrazach, albo do ręcznego dogrania

RB760iGS + RB260GS / Ryzen 5 2660 / 16G DDR4 / MiniITX - Inea 1G (https://i.imgur.com/TLbJVDw.png)
RB951-2HnD / Celeron J1900 / 4G DDR3 / MiniITX - Satpol 100M

8

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

Panowie, prosimy o udostępnienie wersji beta. Potestujemy razem.

@pepe2k: Gratulacje, bardzo ładny motyw.

Gargoyle fanatic user
WR1043ND v2 16MB / WR902AC v3 / MR3020 16MB+64MB / WR703N / WT3020 / E3372

9

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

Moment, jeszcze jedna rzecz została pepe2k do zrobienia (przynajmniej z punktu widzenia zwykłego usera smile)

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

10

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

W repozytorium pojawił się ten motyw. Przed zgłoszeniem problemów z layoutem w "Blue Ice" poczekajcie do jutra, nowa wersja gargoylepl naprawia pewnie problemy ideologiczne.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

11

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

Cezary napisał/a:

problemy ideologiczne.

Interesująca definicja błędów i braku konsekwencji w HTML big_smile

12

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

Napisze w takim razie co mi się podoba:
- motyw jest na pełnym ekranie ( głównie używam Netbooka 12,1" do internetu lub Smartfona i idealnie sie to prezentuje)
- Kolorystyka, miła dla oka
- Rozświetlanie belek - płynne, świetnie to wygląda
- Wielkość czcionki jest dobra, można by w sumie zmniejszyć o 1 ale jest spoko
- Żółtawe podkreślenie aktywnych elementów (nie wiem jak to nazwać) fajnie kontrastuje

RB760iGS + RB260GS / Ryzen 5 2660 / 16G DDR4 / MiniITX - Inea 1G (https://i.imgur.com/TLbJVDw.png)
RB951-2HnD / Celeron J1900 / 4G DDR3 / MiniITX - Satpol 100M

13

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

zdzichu6969 napisał/a:

Napisze w takim razie co mi się podoba

A co się nie podoba? wink

14

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

Podoba mi się w sumie wszystko a szczególnie to że jest mega mały;)
Dodałbym kilka ficzerów mało ważnych własciwie;):
- Zakolorowanie belki przesuwnej przeglądarki (o ile wiem to CSS)
- Dorzuciłbym zmienną kolorystykę w tabelach na zasadzie jasne-ciemne zeby się nie zlewało
- W zakładce hosts.sh, ustawiłbym równą szerokośc tabeli (opcjonalnie)

RB760iGS + RB260GS / Ryzen 5 2660 / 16G DDR4 / MiniITX - Inea 1G (https://i.imgur.com/TLbJVDw.png)
RB951-2HnD / Celeron J1900 / 4G DDR3 / MiniITX - Satpol 100M

15

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

Genialny motyw - brawo!

Gargoyle fanatic user
WR1043ND v2 16MB / WR902AC v3 / MR3020 16MB+64MB / WR703N / WT3020 / E3372

16

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

"Zakolorowanie belki przesuwnej przeglądarki " - podkręcił byś jasność wypowiedzi?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

17

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

zdzichu6969 napisał/a:

- Zakolorowanie belki przesuwnej przeglądarki (o ile wiem to CSS)

To są czasy IE6... żadna inna przeglądarka tego nie obsługuje, to nie jest standard.

18

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

Cezary napisał/a:

"Zakolorowanie belki przesuwnej przeglądarki " - podkręcił byś jasność wypowiedzi?

Jak pepe2k napisał, to z czasów starego IE (taki luźny pomysł)

RB760iGS + RB260GS / Ryzen 5 2660 / 16G DDR4 / MiniITX - Inea 1G (https://i.imgur.com/TLbJVDw.png)
RB951-2HnD / Celeron J1900 / 4G DDR3 / MiniITX - Satpol 100M

19

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

zdzichu6969 napisał/a:

- Dorzuciłbym zmienną kolorystykę w tabelach na zasadzie jasne-ciemne zeby się nie zlewało

Jest przecież:
http://img594.imageshack.us/img594/2486/20130607145917.jpg

zdzichu6969 napisał/a:

- W zakładce hosts.sh, ustawiłbym równą szerokośc tabeli (opcjonalnie)

Nie lubię wymuszania stałych rozmiarów, czego czasem nie da się tutaj ominąć, ale akurat tabele mają szerokość jaka jest wymagana do wyświetlenia zawartości i ani trochę więcej wink Nie wszyscy mają ekrany >1200 pix.

20 (edytowany przez zdzichu6969 2013-06-07 14:07:08)

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

A właśnie że nie ma:)
Pokazaleś efekt najechania myszą (super kolor)
ale chodzi mi bardziej o coś innego.
Patrzysz w tabele, w jednej linii białe tło, w kolejnej np. beżowe, w kolejnej znów białe

Takie tylko moje sugestie, nie że sie czepiam;)

RB760iGS + RB260GS / Ryzen 5 2660 / 16G DDR4 / MiniITX - Inea 1G (https://i.imgur.com/TLbJVDw.png)
RB951-2HnD / Celeron J1900 / 4G DDR3 / MiniITX - Satpol 100M

21

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

No przecież jest właśnie tak. Masz kolory źle na monitorze ustawione smile

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

22

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

zdzichu6969 napisał/a:

A właśnie że nie ma:)
Pokazaleś efekt najechania myszą (super kolor)
ale chodzi mi bardziej o coś innego.
Patrzysz w tabele, w jednej linii białe tło, w kolejnej np. beżowe, w kolejnej znów białe

OK, skoro nie widzisz tego nawet na zrzucie ekranu, to czas na lepszy monitor wink

23

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

OK, zwracam honor, jest mega jasne + zaktualizowałem sterowniki nvidii w ubuntu i widze;))

RB760iGS + RB260GS / Ryzen 5 2660 / 16G DDR4 / MiniITX - Inea 1G (https://i.imgur.com/TLbJVDw.png)
RB951-2HnD / Celeron J1900 / 4G DDR3 / MiniITX - Satpol 100M

24

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

Pycha! Miód, malina! Na IE@WP też super!

25 (edytowany przez mikhnal 2013-06-07 16:59:21)

Odp: Nowy motyw Gargoyle - Blue Ice (by pepe2k)

Mam propozycję, aby w okienkach typu Webshell domyślnie była ustawiona czcionka o stałej szerokości znaków. Będzie bardziej czytelnie.

Gargoyle fanatic user
WR1043ND v2 16MB / WR902AC v3 / MR3020 16MB+64MB / WR703N / WT3020 / E3372