Kupiłem kabel ca-42 wlutowałem kabelki i nie działało, męczyłem się z tym pół dnia, lutowałem od nowa itd. Wreszcze pomyślałem by zamienić kabelki, wlutowałem mase normalnie, ale zaminiłem TX z RX (czyli biały kablek w miejsce TX) i zadziałało. Posiadam wyglądem ten sam kabel co w tym poradniku http://dar3kg.blogspot.com/2010/06/napr … 043nd.html . Nie wiem czy w poradniku jest źle napisane, czy ja mam jakiś chiński dziwny kabel, ale mniejsza z tym. Mam pytanie jeżeli wgrałem oryginalne oprogramowanie tp-link'a przez tą konsolę to czy mogę zaktualizować przez przeglądarkę do najnowszej wersji (tą z bootloaderem), czy mi znowu nie padnie? Przedtem wgrałem ten soft na openwrt i padł, na oryginalny soft mogę nagrać?