Temat: Potrzebny soft do TL-WR740 V4.2
witam
mam kilka routerów z odzysku w wersją v4.x poszukuje do nich skompilowanych paczek z open-wrt
szukałem po necie do v3 znalazłem do tych nie!!
Proszę o POMOC!!
pozdrawiam
CKPista
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Potrzebny soft do TL-WR740 V4.2
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
witam
mam kilka routerów z odzysku w wersją v4.x poszukuje do nich skompilowanych paczek z open-wrt
szukałem po necie do v3 znalazłem do tych nie!!
Proszę o POMOC!!
pozdrawiam
CKPista
Jakoś nie za bardzo szukałeś widać: http://downloads.openwrt.org/attitude_a … x/generic/
witaj Cezary
szukałem ale doktor google nie jest tak dobry jak TY ![]()
dziękuję dodam zaraz do kolekcji linków
pozdrawiam
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Potrzebny soft do TL-WR740 V4.2
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc