Temat: ZTE mu5002 prośba
Mam martwego pacjenta. Najprawdopodobniej po nieudanej aktualizacji. Czy ktoś ma ów sprzęt i mógłby zrobić kopię qcn oraz fulldump. Mam do tego skrpty i programy. Dajcie znać. Dzięki
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Inne → ZTE mu5002 prośba
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Mam martwego pacjenta. Najprawdopodobniej po nieudanej aktualizacji. Czy ktoś ma ów sprzęt i mógłby zrobić kopię qcn oraz fulldump. Mam do tego skrpty i programy. Dajcie znać. Dzięki
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Inne → ZTE mu5002 prośba
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc