Temat: Modyfikacja ramu W Tp-linku WDR4300
Czy ktoś z forumowiczów modyfikował wielkość ram w WDR4300 z kostki W9751G6KB25 na większa?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Sprzęt / Hardware → Modyfikacja ramu W Tp-linku WDR4300
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Czy ktoś z forumowiczów modyfikował wielkość ram w WDR4300 z kostki W9751G6KB25 na większa?
Nie wiem skąd takie pytanie skoro z dokumentacji ( https://hirokun.jp/AR9344.pdf str.42 ) jasno wynika, że aby mieć 256 MB RAM to musiałbyś to zrobić na 4 kostkach po 512 Mbits, czyli zaprojektować nową płytkę PCB
bo na obecnej płytce są tylko 2 "gniazda" dla kostek RAM ![]()
PS. Ale możesz dla sportu wymienić Winbondy na Hynixy w tej samej wielkości ![]()
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Sprzęt / Hardware → Modyfikacja ramu W Tp-linku WDR4300
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc