Temat: FRITZ!Box 7520 / 7530 - czy warto w OpenWrt?
Cześć,
Wpadł mi w ręcę FRITZ!Box 7520 za niecałe 200zł, brandowany 1&1.
Przerobiłem go na 7530 i tu pytanie do użytkowników:
- Czy warto zainstalować na nim OpenWrt?
Czy na OpenWrt zasięg/prędkość wifi i transfery na usb są mniej więcej na podobnym poziomie (co na oryginalnym fw)?
Całą infrastrukturę mam jeszcze na wifi5/ac, a w podobnej cenie (ok. 200zł) mógłbym kupić używanego Totolink X5000R czy Cudy X6 oba z wifi6/ax. Czy lepszy zasięg miałbym na tych budżetowych ax czy jednak warto było wziąć fritza? ![]()