Temat: Problem z połączeniem (zbyt wiele zapytań)
Witam
Mam problem z kompilacją Gargole (PL) 1.3.16. Router po Flashu działał bardzo dobrze(wczoraj wieczorem) , dzisiaj od rana mam niestety problem pojawiający się od czasu do czasu mimo tego jest strasznie uciążliwy.
Do rzeczy , mam problemy z połączeniem się do Appstore , HTTP niekiedy działa niekiedy nie odpowiadają strony i trzeba trzymać F5 póki odświeży i zacznie prawidłowo ją pobierać.
W przypadku Youtube też niestety się sypie, filmiki ładują się jak chcą.
Lecz czasami ma lepszy Humor i pozwala mi pobuszować normalnie po sieci.
Czy ktoś mógł by mi powiedzieć jak przemówić do rozsądku mojemu TPLink'owi 1043ND ?
P.S: Wcześniej korzystałem z DD-WRT i wszystko działało ok, prócz DLNA.