Temat: TL-WDR4300 v1 problem z inst 20.02
Właśnie próbowałem uaktualnić mojego TL-WDR4300 v1 z 15.05 na 20.02 (Luci) i niestety mam z tym duży problem.
Po wgraniu wersji 20.02 nie było widocznego wcale WiFi w menu OpenWRT.
Spróbowałem teraz wgrać wcześniejsze luci-19.07 i kompletna porażka - router miga ledami od ok 15min, (także *) ale nie zakończył upgrade. Wszystko wgrywane z poziomu luci, paczki sysupgrade.
Co w takim wypadku mam zrobić - odłączyć od zasilania i restart?
Byłbym wdzięczny za pomoc jak przywrócić sprawność routerowi .