Temat: urządzenie z openwrt widoczne w sieci
hej, mam urzadzenie z openwrt, które konfiguruje jako koncówke danej sieci. Teraz z poziomu aplikacji chciałbym moc widzieć to urządzenie(poźniej wysłać mu jakiś komunikat i odebrać). W związku ze specyfikacją aplikacji(na iOS), przeczytałem o rozwiązaniu Bonjour, które coś takiego zapewnia jednak pod warukiem, że urządzenie implementuje ten protokół. Wygooglowałem gdzieś, że na openwrt kompatybilne z Bonjour jest Avahi. Wie ktoś coś o tym więcej? Co trzeba zainstalowac na urządzeniu i jak skonfigurowac, aby było ono widoczne itd..