Temat: R7800: 2 CPU w konfiguracji switcha
Witam,
przeszedlem dzis z TP-Link WDR4300 na R7800 i nie rozumiem konfiguracji VLAN do konca.
Widze teraz 2 CPU - 1 zwiazany z LAN, 1 z WAN. Nie uzywam portu WAN w tej chwili. Czy mam przypisac oba CPU do VLAN1 czy zostawic jak jest?