Temat: OpenWrt 20.xx
Witam,
Mam pytanie do "siedzących" w temacie.
Czy to info Release goals for 20.XX oznacza, że zrezygnowano już z wydania stabilnej gałęzi 20.xx?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → OpenWrt 20.xx
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam,
Mam pytanie do "siedzących" w temacie.
Czy to info Release goals for 20.XX oznacza, że zrezygnowano już z wydania stabilnej gałęzi 20.xx?
Jeżeli nie zauważyłem to rok 2020 już się skoczył. Więc nie będzie wydania 20.xx bo już mamy rok następny ![]()
Tak, wydawało nam się że wydanie stabilne będzie w zeszłym roku. Ale tak się nie stało, więc może będzie w tym roku.
wiem, że mamy 2021 rok, ale nowe wydania 18.xx i 19.xx są wydawane,
wiec chciałem się upewnić, że zrezygnowano z wydania 20.xx.
Teraz pewnie na wydanie 21.xx przyjdzie nam dłużej poczekać ![]()
Szkoda, ale dziękuję za informację.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → OpenWrt 20.xx
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc