1

Temat: OpenWrt 20.xx

Witam,
Mam pytanie do "siedzących" w temacie.
Czy to info Release goals for 20.XX oznacza, że zrezygnowano już z wydania stabilnej gałęzi 20.xx?

2

Odp: OpenWrt 20.xx

Jeżeli nie zauważyłem to rok 2020 już się skoczył. Więc nie będzie wydania 20.xx bo już mamy rok następny smile

Tak, wydawało nam się że wydanie stabilne będzie w zeszłym roku. Ale tak się nie stało, więc może będzie w tym roku.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: OpenWrt 20.xx

wiem, że mamy 2021 rok, ale nowe wydania 18.xx i 19.xx są wydawane,
wiec chciałem się upewnić, że zrezygnowano z wydania 20.xx.
Teraz pewnie na wydanie 21.xx przyjdzie nam dłużej poczekać sad
Szkoda, ale dziękuję za informację.