Temat: Konfiguracja 2 bram
mam taki pomysł i problem. mam router TP-Link 1043 oraz dodatkowy internet modemu wpinanego w USB. Wymyśliłem sobie,że fajnie by było,że gdy pobieram filmy programem Free download Manager, to aby ściągał z bramy tej której jest wpięta w USB komputera,aby nie obciążać łącza głównego z którego w całym domu korzystają. czy jest jakaś opcja aby w win10, zmienić z której bramy ściąga dany program? Dodam,że ustawiłem w połączeniach sieciowych, że oba są równie ważne, ale ogólnie to inaczej działa ,niż bym chciał, znaczy ściąga zawsze tylko jednym połączeniem sieciowym. a ja wymyśliłem,że FDM ściąga połączeniem przez USB, ale już np strony i cała reszta idzie połączeniem LAN. Zagmatwałem chyba,Ale może ktoś mnie zrozumie