Temat: Jak "przedłużyć" sieć gościną z Gargoyle na Ubiquiti Unify?
Witam,
Mam setup złożony z centralnego routera z Gargoyle 1.12.x i kilku AP Ubiquiti.
Czy ktoś ogarnął ustawienie sieci gościnnej tak, by na Ubiquiti stanowiła ona "przedłużenie" tej z Gargoyle?
Z tego co widzę separacja na Ubiquiti opiera się o VLANy, natomiast na Gargoyle o MACe (i ebtables). Wydaje mi się że trzeba zmodyfikować skrypt /usr/lib/gargoyle_firewall_util/gargoyle_firewall_util.sh co próbowałem robić, ale na razie bez sukcesu.
Czy ktoś rozwiązał ten problem i mógłby podzielić się rozwiązaniem?