Temat: WR842N/NDv2+LEDE Reboot 17.01 WiFi słaby transfer mimo połączenia 144M
Witam
jestem zielony, ale coś tam potrafię wyklikać i w GUI i w konsoli.
Mam:
TP-Link TL-WR842N/ND v2
Wgrałem LEDE Reboot 17.01-SNAPSHOT r3876-efb6ca1 / LuCI lede-17.01 branch (git-18.098.72829-575e327)
Połączenie po WiFi wg PC 144Mbps, router 1m od notebooka, na speedtest 20-25Mbps i często rozłącza.
Połączenie po kablu 100Mbps.
Przed wgraniem OpenWRT po WiFi było praktycznie to samo, co po kablu i nie rozłączało.
Co mogę zobaczyć/zrobić?
Pozdrawiam