Temat: ograniczenia pasma
Czy jest jakiś prosty sposób na ograniczenia pasma na Youtuba, żeby na sztywno ustawić np max 1Mbit.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → ograniczenia pasma
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Czy jest jakiś prosty sposób na ograniczenia pasma na Youtuba, żeby na sztywno ustawić np max 1Mbit.
Prosty nie. W gargoyle możesz sobie qos ustawić że jak przekroczy np. 10MB transferu to obcina pasmo.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → ograniczenia pasma
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc