Temat: TL-WR841N -> WNDR4300
W tej chwili mam 2x TL-WR841Nv7 (jeden jako AP (WDS), drugi jako Client (WDS) po wifi, oba na jakiejś świeżej kompilacji 18.06 z LuCi specjalnie pod ten model). Mieszkam w kamienicy, sieci od cholery i 2.4GHz kuleje coraz bardziej. Od jakiegoś czasu szukam taniej alternatywy na 5GHz najlepiej z gigabitem i wsparciem dla OpenWRT. Teraz zauważyłem na alledrogo, że ktoś sprzedaje sporą ilość używek NETGEAR WNDR4300 i myślę czy warto, bo sprzęt też już dość wiekowy... Nie będzie problemu z mostem na 5GHz z OpenWRT?