Temat: Niespodzianki w nowej taryfie PLAY "Internet na Kartę XX zł"
Witam Wszystkich ![]()
Piszę ten temat ku przestrodze innych użytkowników, posiadających internet na kartę w Play. Ostatnio zmieniłem starą taryfę na tą nową i ku mojemu zdziwieniu nie można łączyć tam pakietów oraz lejek 1 MB/s dostajemy od razu po 100GB, na plus jest natomiast prędkość u mnie na modemie e3276 leciało max możliwościami modemu, spokojnie miałem 16-20MB/s. Po przejściu na tą taryfę nie ma powrotu, operator oficjalnie nie oferuje już innych taryf jedyną opcją powrotu do jak dla mnie najlepszej taryfy "Play Internet na Kartę XX zł" jest zakup "nowego" startera ze starych ofert, oczywiście startery nie są już w oficjalnej sprzedaży. Wracając na "stare śmieci" dostajemy możliwość łączenia pakietów i wolniejszy internet max 70Mb/s.
Jak widać prędkość internetu nie zależy tylko od obciążenia BTS-a, ale również od posiadanej taryfy. Dlatego wszyscy którzy chcą mieć nowy internet mobilny na kartę z PLAY-a zalecam szukanie starych starterów i omijanie nowej taryfy.
Pozdrawiam
IceG