Temat: TL-MR3420 v2.1 - brak obsługi modemu LTE e398

Jakiś rok temu wgrałem sobie oprogramowanie Gargoyle version 1.9.1, ale od tamtej pory korzystałem tylko z połączenia kablowego. Powodem było ciągłe zrywanie połączenia na sofcie TP-LINK-a. Kończy mi się jednak umowa na internet i potrzebuję wkrótce poużywać modemu LTE Huawei E398.  Na sofcie oryginalnym zarówno połączenie kablowe, jak i LTE działało dobrze.

Obecnie w Gargoyle w opcji Connect Via nie mam możliwości wyboru 3g/LTE.
Nie pamiętam, skąd pobrałem Gargoyle, możliwe, że stąd, ale nie mam pewności.

Wczytując się w FAQ i czytając wpisy w innych miejscach nie mam do końca jasności, czy muszę zaktualizować OpenWRT, aby móc używać modemu E398?

1. Z którego działu mam pobrać oprogramowanie? Widzę, że wersje do 3420v2 są w wersji 1.6.2.2, a u mnie widnieje 1.9.1.
2. Są jakieś rozróżnienia na urządzenia z fabrycznie wbudowaną pamięcią flash, czy mój router taką posiada?

2

Odp: TL-MR3420 v2.1 - brak obsługi modemu LTE e398

Cezary nie buduje gargoyle 1.9 na urządzenia z 4MB flash.

rt-ac56u tomato, 2x wdr3600@16MB/u-boot pepe2k/lede, 2x wt3020f@16MB/e3372s/gargoyle/lede, 3x wr841n@16MB/64MB/u-boot pepe2k/lede, rt-n18u tomato, 2x rb750gr2 ROS, 3x rb750gr3 ROS, Unifi ap ac lr

3

Odp: TL-MR3420 v2.1 - brak obsługi modemu LTE e398

1 Z http://dl.eko.one.pl/gargoyle-pl/attitu … nt/ar71xx/ nowszych nie ma. Ale uważaj - bo masz prawdopodobnie nową wersję 2.1 która nie jest przez AA obsługiwana. Możesz mifi spróbować: http://eko.one.pl/?p=mifi
2. mr3420 zawsze miał 4MB

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

4

Odp: TL-MR3420 v2.1 - brak obsługi modemu LTE e398

dziękuję za odpowiedzi.
Zdecydowałem się jednak na powrót do fabrycznego oprogramowania tp-link, porobię trochę testów.