Temat: OpenVPN
Witam,
próbuję pobrać poświadczenie dla klienta i dostaję błąd:
"ERROR: Client ID does not exist."
Spod www nie wygenerowało mi secret.key, spod komendy openvpn --genkey --secret secret.key utworzyło plik ale nie wiem dlaczego nie chce mi pobrać poświadczenia (edycja działa tzn. pokazuje IP wpisane ręcznie)