Temat: Sagemcom 2704 jak SWITCH
Krótko jak w temacie. Posiadam ten modem z wgranym OpenWRT.
Jak zrobić z niego Switch. Z Góry dzięki ![]()
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Sagemcom 2704 jak SWITCH
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Krótko jak w temacie. Posiadam ten modem z wgranym OpenWRT.
Jak zrobić z niego Switch. Z Góry dzięki ![]()
Podłącz kable pod lan i gotowe. Chyba że pytanie jest bardziej podchwytliwe.
Chyba że na interfejsach lan jest DHCP wtedy należało by go wyłączyć w konfiguracji interfejsu.
I jak ma wgrany obraz Cezarego to jeszcze wyłączyć WAN na eth4:)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Sagemcom 2704 jak SWITCH
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc