Temat: Sagemcom 2704 jak SWITCH

Krótko jak w temacie. Posiadam ten modem z wgranym OpenWRT. smile Jak zrobić z niego Switch. Z Góry dzięki smile

2

Odp: Sagemcom 2704 jak SWITCH

Podłącz kable pod lan i gotowe. Chyba że pytanie jest bardziej podchwytliwe.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: Sagemcom 2704 jak SWITCH

Chyba że na interfejsach lan jest DHCP wtedy należało by go wyłączyć w konfiguracji interfejsu.

4

Odp: Sagemcom 2704 jak SWITCH

I jak ma wgrany obraz Cezarego to jeszcze wyłączyć WAN na eth4:)