Temat: połączenie routerów w jedną siec

Mam problem z połączeniem dwóch routerów w jedną siec. Jeden to Huawei z mobilnym internetem plusa, który wysyła internet po wifi. Chcę z nim połączyć router 1043nd z openwrt (luci). 1043 jest podłączony do dekodera i zależy mi, aby widziały się w jednej sieci. Lecz nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić

2

Odp: połączenie routerów w jedną siec

Zainstaluj sobie Gargoyle i ustaw go jako Most bezprzewodowy/przekaźnik

3 (edytowany przez lordi156 2015-09-27 00:03:19)

Odp: połączenie routerów w jedną siec

supermegazord napisał/a:

Zainstaluj sobie Gargoyle i ustaw go jako Most bezprzewodowy/przekaźnik

zainstalowałem, niestety nie działa. Wygląda to tak:

Huawei:
ip: 192.168.1.1
maska: 255.255.255.0
serwer dhcp: włączony

1043 z gargoyle
ustawione na: Most bezprzewodowy/przekaźnik
Lokalny adres IP: 192.168.1.103
Maska podsieci: 255.255.255.0
Zdalny adres IP (AP/Bramy): 192.168.1.1
Port ethernet WAN: Wyłączony
Serwery DNS: Brama jako serwer DNS

Próbowałem przez most kliencki oraz WDS
Przekaźnik: wyłączony

Co robię nie tak, oczywiście zrobiłem ręczną konfiguracją adresu na komputerze

4

Odp: połączenie routerów w jedną siec

Nic, musi to działać i działa zawsze. Ustawienia niezmiennie takie same: http://openrouter.info/forum/viewtopic. … amp;t=1047

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.