1

Temat: LuCi emulator/symulator ?

Witam, czy znajdę gdzieś symulator LuCi pod CC ? Chodzi o analogiczną stronę konfiguracji jak jest w przypadku Gargoyle czy oryginalnego firmware do TP-Linka
Znalazłem jakieś linki w sieci ale są niestety martwe.

2

Odp: LuCi emulator/symulator ?

znalazłem tylko coś takiego, ale czy o jest to o co Ci chodzi to nie wiem...

http://dede67.bplaced.net/OpenWrtFreifu … LuCI.xhtml

3

Odp: LuCi emulator/symulator ?

Tak, to jest luci.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

4

Odp: LuCi emulator/symulator ?

o tak... dzięki !

5

Odp: LuCi emulator/symulator ?

Tyle że to "stare" luci, teraz bootsrap  obowiązuje.