Temat: LuCi emulator/symulator ?
Witam, czy znajdę gdzieś symulator LuCi pod CC ? Chodzi o analogiczną stronę konfiguracji jak jest w przypadku Gargoyle czy oryginalnego firmware do TP-Linka
Znalazłem jakieś linki w sieci ale są niestety martwe.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → LuCi emulator/symulator ?
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam, czy znajdę gdzieś symulator LuCi pod CC ? Chodzi o analogiczną stronę konfiguracji jak jest w przypadku Gargoyle czy oryginalnego firmware do TP-Linka
Znalazłem jakieś linki w sieci ale są niestety martwe.
znalazłem tylko coś takiego, ale czy o jest to o co Ci chodzi to nie wiem...
Tak, to jest luci.
o tak... dzięki !
Tyle że to "stare" luci, teraz bootsrap obowiązuje.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → LuCi emulator/symulator ?
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc