Temat: TL-WR1042ND
witam, wgram openwrt na : http://www.tp-link.com/en/products/deta … 042ND.html
i czy podłaczę zwykłego neta po rj45 ? bo czytam na forach i nie jestem pewny
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → TL-WR1042ND
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
witam, wgram openwrt na : http://www.tp-link.com/en/products/deta … 042ND.html
i czy podłaczę zwykłego neta po rj45 ? bo czytam na forach i nie jestem pewny
Nie wgrasz na niego openwrt.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → TL-WR1042ND
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc