Temat: Powrót do oryginalnego softu WR4300
Dzień dobry,
Chciałbym powrócić do oryginalnego softu z uwagi na prędkość w trybie 5ghz.
W jaki sposób to zrobić? Wgrać "zwykły" soft TP-Linka? czy musi być jakiś zmodowany?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Powrót do oryginalnego softu WR4300
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Dzień dobry,
Chciałbym powrócić do oryginalnego softu z uwagi na prędkość w trybie 5ghz.
W jaki sposób to zrobić? Wgrać "zwykły" soft TP-Linka? czy musi być jakiś zmodowany?
Wgraj to: http://dl.eko.one.pl/orig/tl-wdr4300v1/ … 20810).bin
Tak po prostu z gui lub sysupgrade, bez zachowywania konfiguracji.
dziękuje Cezary ;-)
Witam, dziś próbowałem przywrócić soft i dostałem taki komunikat:
Przesłany plik obrazu nie zawiera obsługiwanego formatu. Upewnij się, że wybrałeś odpowiedni format obrazu dla danej platformy.
Wgrywałem: wdr4300v1_en_3_14_1_up_boot(141113).bin
W sensie z oryginalnego softu do oryginalnego? To już tplinka pytaj.
nie Cezary, mam teraz openwrt z LuCi ugotowany przez Ciebie.
Zgodnie z tym co napisałeś chciałem przywrócić ori soft.
Próbowałem też starszą wersję wgrać i rezultat podobny ;(
To dostałeś przecież link ode mnie. Wgraj to.
Jaki jest user i hasło do wdr4300v1_en_3_14_3_up(150518).bin pobranego z ...orig/tl-wdr4300v1... ???
admin admin nie wchodzą a i reset ~8sek nie przywraca ustawień fabrycznych. (tyczy się to również wifi)...
admin/admin. Pod IE w windows.
Serdecznie dziękuję. Nie sądziłem, że przeglądarka ma na to wpływ... i do tej pory nie ogarniam czemu ma na to wpływ przeglądarka właśnie... ????
Ponieważ tp-link w niektórych wersjach swojego softu tak zrobił - możesz się zalogować tylko przez IE, inne przeglądarki nie przechodzą okna logowania.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Powrót do oryginalnego softu WR4300
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc