Temat: Powrót do oryginalnego softu WR4300

Dzień dobry,

Chciałbym powrócić do oryginalnego softu z uwagi na prędkość w trybie 5ghz.
W jaki sposób to zrobić? Wgrać "zwykły" soft TP-Linka? czy musi być jakiś zmodowany?

2

Odp: Powrót do oryginalnego softu WR4300

Wgraj to: http://dl.eko.one.pl/orig/tl-wdr4300v1/ … 20810).bin

Tak po prostu z gui lub sysupgrade, bez zachowywania konfiguracji.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: Powrót do oryginalnego softu WR4300

dziękuje Cezary ;-)

4

Odp: Powrót do oryginalnego softu WR4300

Witam, dziś próbowałem przywrócić soft i dostałem taki komunikat:
Przesłany plik obrazu nie zawiera obsługiwanego formatu. Upewnij się, że wybrałeś odpowiedni format obrazu dla danej platformy.
Wgrywałem: wdr4300v1_en_3_14_1_up_boot(141113).bin

5

Odp: Powrót do oryginalnego softu WR4300

W sensie z oryginalnego softu do oryginalnego? To już tplinka pytaj.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

6

Odp: Powrót do oryginalnego softu WR4300

nie Cezary, mam teraz openwrt z LuCi ugotowany przez Ciebie.
Zgodnie z tym co napisałeś chciałem przywrócić ori soft.
Próbowałem też starszą wersję wgrać i rezultat podobny ;(

7

Odp: Powrót do oryginalnego softu WR4300

To dostałeś przecież link ode mnie. Wgraj to.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

8

Odp: Powrót do oryginalnego softu WR4300

Jaki jest user i hasło do wdr4300v1_en_3_14_3_up(150518).bin pobranego z ...orig/tl-wdr4300v1... ???
admin admin nie wchodzą a i reset ~8sek nie przywraca ustawień fabrycznych. (tyczy się to również wifi)...

OpenWrt 21.02 / LuCI / Linksys WRT3200ACM

9

Odp: Powrót do oryginalnego softu WR4300

admin/admin. Pod IE w windows.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

10

Odp: Powrót do oryginalnego softu WR4300

Serdecznie dziękuję. Nie sądziłem, że przeglądarka ma na to wpływ... i do tej pory nie ogarniam czemu ma na to wpływ przeglądarka właśnie... ????

OpenWrt 21.02 / LuCI / Linksys WRT3200ACM

11

Odp: Powrót do oryginalnego softu WR4300

Ponieważ tp-link w niektórych wersjach swojego softu tak zrobił - możesz się zalogować tylko przez IE, inne przeglądarki nie przechodzą okna logowania.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.