Temat: Qnap TS-451 i nagrywani obrazu z kamerki

Witam, mam zamiar kupić Qnapa TS-451 żeby między innymi nagrywać obraz z kamerki.

moje pytanie czy ten qnap będzie nagrywał obraz z kamerek które już mam:

1. logitech C310 podpiętej pod TL-WR1043ND z Gargoyle

2. druga kamerka to FCS-0010

możne ktoś testował takie rozwiązanie, bo na forum qnapa ciężko znaleźć jakąś odpowiedź.

2

Odp: Qnap TS-451 i nagrywani obrazu z kamerki

A ty niestety pomyliłeś fora. Na openrouter.info zapraszam.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.