Przejdź do treści forum
eko.one.pl
OpenWrt, Linux, USB, notebooki i inne ciekawe rzeczy
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Opcje wyszukiwania
Dzięki śliczne!. Trzeba pobrać z internetu program "PuTTY" i w nim wpisujemy 192.168.1.1 i zaznaczamy opcje 'Telnet". Wtedy nam się łączy z routerem w trybie failsafe i w otwartym oknie wiersza poleceń wpisujemy komende
# firstboot
, a później
# reboot -f
Router został przywrócony do ustawień takich, jakie były jak wgrałeś OpenWrt.
I normalnie już wchodzimy w panel admina z poziomu przeglądarki poprzez 192.168.1.1 i ustawiamy co chcemy.
//To jest prawdziwa instrukcja dla początkujących
. Pozdro
Nie wiem gdzie mam wpisać polecenie "telnet 192.168.1.1".
Wpisuję w wierszu poleceń (czyli w CMD) i nie działa ("Polecenie telnet nie jest rozpoznawalne......").
No chyba jestem już w tym trybie failsafe, ustawiłem IP w konfiguracji karty sieciowej, najpierw dioda koła zębatego mi miga wolniej, naciskam przycisk 'reset' i ta dioda zaczyna szybko migać. I ten adres 192.168.1.1 to normalnie w przeglądarce czy w CMD? Bo w przeglądarce nie działa ;/
Witam. Mam router TP-Link TP-WR740N v.4.23. Zainstalowałem na nim openwrt-ar71xx-generic-tl-wr740n-v4-squashfs-factory.bin
z poziomu przeglądarki "System -> Update firmware". Po wgraniu wszystko ładnie śmigało. Adres routera zmieniłem na 192.168.1.5. Później wyłączyłem DHCP, żeby pobierał sobie adresy z głównego routera FunBox 2.0, bo nie było internetu na nim. No i teraz nie mogę się zalogować do panelu admina przez ten adres. Nawet jak router jest podłączony do FunBoxa, ani jak jest bezpośrednio podłączony do laptopa. Przycisk Reset na obudowie już nie działa jak na fabrycznym firmware.
Jak to zresetować albo jak wgrać na nowo ten soft OpenWrt. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
Znalezione posty: 4