work like a charm ![]()
Strony 1
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez kaju666
Strony 1
work like a charm ![]()
A jak to ustawić na stałe albo przy uruchomieniu?
Bo po restarcie urządzenia znowu nie wykrywa, do momentu aż wpisze usbmode -s
root@Gargoyle:~# usbmode -l
Found device: 12d1:14fe (Manufacturer: "HUAWEI", Product: "HUAWEI Mobile", Seria l: "")
root@Gargoyle:~# usbmode -s
I działa
, nie wiem dlaczego nigdzie w wielu wątkach z problemami nie mogłem znaleźć tak prostej komendy ![]()
Hej
Dzieki za szybka odpowiedz.
Sprawdzałem te pakiety:
root@Gargoyle:~# opkg install usb-modeswitch
WARNING: Package usb-modeswitch is already installed, ignoring
Use --force-reinstall to force reinstallation
No packages to install.
Mogę ręcznie przełączyć modem?
Hej
Siedze już z 2 dni nad tym dlaczego nie wykrywa mi modemów...
Mój router to WRT160NL z wgranym gargoyle 1.12 na świeżo przez serial.
Modem jaki mam to E3131.
Nie jest to Hilink bo Windows normalnie go rozpoznaje i prosi o pin.
Router go widzi:
https://www.screenpresso.com/=TUI6e
Ale do wyboru go nie ma ![]()
Może nie przełącza się z trybu sterowników?
C2 ma słabsze radio AC.
dzięki to kupie netgear
akurat używki po 99zł na allegro.
Hej ![]()
Szybkie pytanie R6220 czy Archer C2 ![]()
Liczy sie stabilnosć i prędkość
. Internet 300 mb/s.
Jest i z tym układem. https://goo.gl/7w62kH
Testowales na win10
troche offtop ale czy taki serial się nada? http://allegro.pl/konwerter-przejsciowk … 68614.html
Czyli serial, bedzie trzeba się pobawić w wolnym czasie.
zmyliło mnie to http://eko.one.pl/?p=openwrt-wrt160nl
nie ma tam nic o nie uzywaniu mtd a było pierwsze na liście ![]()
Witam
Sytuacja taka
.
Miałem wgrany : luci-15.05-ar71xx-generic-wrt160nl
Zachciało mi sie powrotu do : gargoyle-1.9.1.2-ar71xx-wrt160nl-squashfs-sysupgrade.bin
Poprzez web nie wchodził update więc wykorzystałem taką komendę :
mtd -r write gargoyle-1.9.1.2-ar71xx-wrt160nl-squashfs-sysupgrade.bin firmware
no i teraz jest lipa
, niby diody wstają i wyglada na to że uruchamia się poprawnie ale niestety ani wifi ani dhcp nie ma.
ustwiałem lan statyczny i tez zero odzewu.
da sie to jakoś naprawić czy tylko serial?
Cezary, jaka wersja C5 jest odpowiednia
? http://allegro.pl/router-tp-link-ac1200 … 91631.html
a TL-WR842N będzie lepszy od mojego? to chyba ta sama cena.
tak to główne źródło mojego internetu i liczy się stabilność gównie i zasięg, bo aktualny router nie radzi sobie z drugim piętrem.
nie znaczy to jednak że musi być gotowy out of the box Moge poświecić trochę czasu an jego dopieszczenie.
Jaki router będzie dobrym następcą? TP link czy może inna firma.
Siemanko
Mam TL-MR3420 v2 + modem huawei e3372
Chciałbym wymienić router na jakiś lepszy, ten ma słaby zasięg i często się przycina + nie ma już u was wsparcia.
Co polecicie na wymianę? Ważny dobry i stabilny zasięg i praca z modemem hilink.
Bo chyba nie warto kupować routera z wbudowanym LTE.
Czyli najnowszy od ciebie to 1.7.1 dla 4mb
Dzieki Cezary za pomoc mam nadzieje ze wymienią na gwarancji, a co do luci i najniwszeho softu od was to jaki wgrac?
chyba nie będę próbował przerobić go na hilink bo właśnie przed chwilą uwaliłem mr3420.
miałem gargoyle-1.6.2.2-ar71xx-tl-mr3420-v2
wgrałem luci-ar71xx-generic-tl-mr3420-v2-8M
i po routerze ![]()
a swoją drogą to dlaczego się tak stało? chciałem mieć najnowszy Barrier Breaker LuCI tylko zastanawiało mnie to 8M w nazwie
Nie chcę rozpoczynać nowego wątku więc napiszę tutaj.
U mnie po kupnie też niestety okazało sie że niema hilink co mnie zasmuciło.
Mam gargoyle 1.6.2.2 (chyba ze polecacie coś innego?)
Najgorsze to że MR3420v2 po lan nie osiaga mi więcej niż 8mb/s i nie wiem czym to jest spowodowane.
Mieszkam w Warszawie( Siłe sygnału pokazuje mi 87-98% ) -59dBm
A w configu pokazuje:
network.wan.proto=3g
network.wan.device=/dev/ttyUSB1
network.wan.apn=internet
network.wan.service=umts
nigdzie nie mogę znaleść jak przełączyć na stałe na 4G, w aplikacji mobilepartner tak ustawiłem ale to nic nie dało po ponownym podłączeniu modemu do routera.
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez kaju666
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc