Cezary, stokrotne dzięki. Wielki jesteś.
Strony 1
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez krisw
Strony 1
Cezary, stokrotne dzięki. Wielki jesteś.
Panowie, pomóżcie.
Potrzebuję wrócić do OFW w modelu WR741ND ver4.24
Niestety, pliku bez bootloadera nie udało mi się odnaleźć.
Może da się coś w szybki sposób przerobić?
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez krisw
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc