Cezary, stokrotne dzięki. Wielki jesteś.

Panowie, pomóżcie.
Potrzebuję wrócić do OFW w modelu WR741ND ver4.24
Niestety, pliku bez bootloadera nie udało mi się odnaleźć.
Może da się coś w szybki sposób przerobić?