1

(4 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Dla jakich modeli jest wsparcie?

2

(4 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Cezary napisał/a:

Chyba generalnie nie wspierany.

Jaki wspieracie dla usługi UPC Wi-Free ??

3

(4 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Proszę o wsparcie czy istnienie alternatywny sort aby się zalogować na TL-WA7210N do Wi-Free?
Konieczność logowania przez użytkownika i hasło.
Wszystkie szczegóły dostępne w poniższej instrukcji.
http://goo.gl/euGGha   
Proszę o o wsparcie jaka jest możliwość ???
Z góry serdecznie dziękujecie za wsparcie i udzielone instrukcje w celu rozwiązania problemu/

Dziekuje za cenne podpowiedzi w reanimowaniu router MR3220 - w koncu po wielu probach udalo sie przywrocic do ustawien fabrycznego softu.
Mam prosbe jak jest najlepszy soft do tego routera aby przerwy w dzialaniu byly jak najkrotsze? Mozna poprosic o link-a smile

Robie to na laptopie
internet mam przez karte wifi
router jest podlaczy kablem
czy w takim  ukladzie moge wgrac ten soft  z ftp lub http
nie koniecznie z mojego kompa?
Prosze o podanie komend bo znalezione na FAQ mi nie zadziały

Nie moge sie zalogowac przez 192.168.1.1 aby ustawic aktywne WIFI
Modem na USB nie dziala - pewnie zle ustawienia polaczenia w routerze
Jak i co moze wgrac aby wrocic to poprzedniego dzalania ?

Ehh, przecież on działa normalnie. Jest tam wgrany obraz z trunka,
który nie ma gui standardowo przecież.

to co nalezy zrobic?
aby zadzialal wlasciwie?

Tak zrobilem i dalej brak komunikacji na 192.168.1.1
przez cmd - ping 192.168.1.1 jest ok
a przez telnet nie ma lacznosci

reboot routera sie sam nie robi. Co napisalem w szczegolach na email

Zrobiłem jak Pan napisał:
ip - komputra na sztywno - 192.168.1.2
maska sieci :255.255.255.0
bez numeru domyślnej bramy
nastepne uruchomienie routera w trybie failsafe (przyciskanie przycisku)
- telnet
- open 192.168.1.1
- firstboot
- reboot
pytanie co dalej?
Wylaczylem zasilnie i wlaczylem ponownie router i dalej to samo
Brak komunikacji do routera na 192.168.1.1
Prosze o pomoc co dalej. Z gory serdecznie dziekuje za okazana pomoc

Mam to samo wgralem soft Gargoyle przez wifi i router dziala tylko jako switch. Nie moge sie do niego zalogowac na 192.168.1.1 - wifi wylaczone i modem na USB tez nie dziala. Przez telnet sie do niego zalogowalem tylko nie moge przywroc pierwotnego softu.
Proszę o pomoc co dalej zrobic?
wpisujac komende
cat /proc/mtd - wyswieltlilo pliki erasesize
jest widoczne
u-boot
kernel
rootfs
roofs_data
art
firmware