Ok. Różnica jest znacząca.
Przez router leci mi download ok 1500 kilobajtów / sekundę a bezpośrednio z routera 6000 kilobajtów / sekundę.
W takim razie pytanie końcowe - możecie polecić mi jakiś tani router, który nie będzie ograniczał prędkości?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez shiloh
Strony 1
Ok. Różnica jest znacząca.
Przez router leci mi download ok 1500 kilobajtów / sekundę a bezpośrednio z routera 6000 kilobajtów / sekundę.
W takim razie pytanie końcowe - możecie polecić mi jakiś tani router, który nie będzie ograniczał prędkości?
Prędkość oscyluje w granicy 1500k.
Prawdę mówiąc jestem zdziwiony uzyskaną odpowiedzią. Mówimy tu o prędkości download'u w granicach 2-4 MB (łącze 50 Mb/sec). Router powinien przecież dać sobie z tym radę - tym bardziej, że mówimy tu o połączeniu przez kabel LAN a nie WIFI.
Witam serdecznie,
mam następujący problem z routerem. Kiedy kabel sieciowy idący od modemu jest podpięty bezpośrednio do komputera to prędkość ściągania jest ok dwukrotnie wyższa niż prędkość kiedy kabel podpięty jest z modemu do routera a dopiero wtedy do komputera.
Wychodzi na to, że jest to kwestia konfiguracji mojego openwrt. Prawdę mówiąc dopiero raczkuję w temacie i nie bardzo wiem co to może być oraz jak to poprawić.
Posiadam router Asus WL-500gp V2 a na nim zainstalowanego Opernwrt Backfire (r24038).
Z góry dziękuję za pomoc.
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez shiloh
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc