temat do zamknięcia

rozwiązany

zainstalowałem BB i sterownik kmod-ath5k poszło co prawda na razie 2,4GHz ale 5GHZ to już konfiguracja

zerowe zmiany chyba zacznę szukać oryginalnego softu

czy jest to możliwe aby ath9k konfliktowało z ath5k??

założenia:
karty moje nie są obsługiwane przez ath9k ...

robiłem to samo RSpro działa restarty się zaczynają po dograniu ath5k

myśle i to chyba boli czy nie przekompilować opena i wstawić ath5k

karty zmieniałem nie mam co prawda innych niż atherosy (z racji pracy z mikrotikiem)

wymiana zasilacza na laboratoryjny nic nie zmienia
zastanawiam się co dalej??

dupa druga płyta też się restartuje

zasilacz wyrabia karta dobrze wpięta
mam 48V i 30A pod pedałem więc starczy


zmieniłem płyte na inną z inną wersją

płyta działa ale karta nie skanuje wifi

???

root@Gargoyle:~# opkg install kmod-madwifi
ERROR: Dependency kernel (= 3.3.8-1-d6597ebf6203328d3519ea3c3371a493) of package kmod-madwifi is installed,
                but has incompatible version 3.3.8-1-3b70fc7d412617eb97c6bdc7d8fb7844 and is marked as 'hold'

no to kicha coś nie tak
bez karty płyta wstaje a z kartą wifi ciągły restart

ath5k tak ustaliłem zaraz spróbuje

no właśnie nie ma sterowników dla tych ATHROSÓW

sprawdziłem mam z 10 równych wersji kart miniPCI -->> żadne nie mają sterowników

nie wiem co teraz trochę szkoda ciekawej płyty

poszedłem po bandzie

doinstalowałem pciutils i wynik:
00:12.0 Ethernet controller: Atheros Communications Inc. AR5212/AR5213 Wireless Network Adapter (rev 01)
00:13.0 Ethernet controller: Atheros Communications Inc. AR5212/AR5213 Wireless Network Adapter (rev 01)

ale to tyle co je widać

te które mam działały z ta płyta le był tam system RadioOS
systemu musiałem się pozbyć a karty zostały
zobaczę w moim grato magazynie czy nie mam takich

dzięki Cezary za odpowiedź

witam

otrzymałem w/w płytę z openwrt poszukuję informacji jakie karty z tym działają??

mam dwie WMIA-123AG/e ale pod open'em ich nie widzę (gargoyle) karty sprawdzałem na RB411 są sprawne

możliwie że z płytą coś jest nie tak ;((

proszę  o pomoc jak sprawdzić to.

poszukuje pakietu pciutils żeby przy pomocy może lspci sprawdzić ale pakiet nie dostępny

pozdrawiam i dziękuję

15

(2 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

dzięki Cezary

16

(2 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

witam

mam RB450 i szukam do niego gotowego obrazu openWRT
porównując RB450 a RouterStation Pro  wynika że oba mają te same "serduszka"

zastanawiam się czy obraz dla tego drugiego będzie pasował dla tego pierwszego

pozdrawiam i dziękuję za pomoc

17

(2 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

witaj Cezary

szukałem ale doktor google nie jest tak dobry jak TY wink

dziękuję dodam zaraz do kolekcji linków

pozdrawiam

witam

mam kilka routerów z odzysku w wersją v4.x poszukuje do nich skompilowanych paczek z open-wrt
szukałem po necie do v3 znalazłem do tych nie!!

Proszę o POMOC!!

pozdrawiam
CKPista

19

(3 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

witam
generalnie poszedłem na łatwizne

zrzuciłem na nowo opena i tiny proxy i działa

20

(3 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Cezary napisał/a:

Przekierowania na iptables czasami ręcznie jakiegoś nie zrobiłeś?

nic nie grzebałem ręcznie

21

(3 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

witam

napotkałem problem jak w temacie

jak działa tinyproxy to monitor sieci mi nie działa i vice versa

czy może ktoś miał ten problem i znalazł rozwiązanie

z góry dzięki

22

(3 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

witam

dziękuję za szybkie info

znalazłem coś takiego http://wiki.openwrt.org/toh/tp-link/tl-wr542g

nie wiem na czym polega różnica

w necie piszą że ten 543 jest mocniejszą wersją ale ...

23

(3 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

witam

mam pytanko czy do routerka z tematu da się załadować open-wrt??

jeżeli tak to prosiłbym i linka z wsadem

pozdrawiam