temat do zamknięcia
rozwiązany
zainstalowałem BB i sterownik kmod-ath5k poszło co prawda na razie 2,4GHz ale 5GHZ to już konfiguracja
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez CKPista
Strony 1
temat do zamknięcia
rozwiązany
zainstalowałem BB i sterownik kmod-ath5k poszło co prawda na razie 2,4GHz ale 5GHZ to już konfiguracja
zerowe zmiany chyba zacznę szukać oryginalnego softu
czy jest to możliwe aby ath9k konfliktowało z ath5k??
założenia:
karty moje nie są obsługiwane przez ath9k ...
robiłem to samo RSpro działa restarty się zaczynają po dograniu ath5k
myśle i to chyba boli czy nie przekompilować opena i wstawić ath5k
karty zmieniałem nie mam co prawda innych niż atherosy (z racji pracy z mikrotikiem)
wymiana zasilacza na laboratoryjny nic nie zmienia
zastanawiam się co dalej??
dupa druga płyta też się restartuje
zasilacz wyrabia karta dobrze wpięta
mam 48V i 30A pod pedałem więc starczy
zmieniłem płyte na inną z inną wersją
płyta działa ale karta nie skanuje wifi
???
root@Gargoyle:~# opkg install kmod-madwifi
ERROR: Dependency kernel (= 3.3.8-1-d6597ebf6203328d3519ea3c3371a493) of package kmod-madwifi is installed,
but has incompatible version 3.3.8-1-3b70fc7d412617eb97c6bdc7d8fb7844 and is marked as 'hold'
no to kicha coś nie tak
bez karty płyta wstaje a z kartą wifi ciągły restart
ath5k tak ustaliłem zaraz spróbuje
no właśnie nie ma sterowników dla tych ATHROSÓW
sprawdziłem mam z 10 równych wersji kart miniPCI -->> żadne nie mają sterowników
nie wiem co teraz trochę szkoda ciekawej płyty
poszedłem po bandzie
doinstalowałem pciutils i wynik:
00:12.0 Ethernet controller: Atheros Communications Inc. AR5212/AR5213 Wireless Network Adapter (rev 01)
00:13.0 Ethernet controller: Atheros Communications Inc. AR5212/AR5213 Wireless Network Adapter (rev 01)
ale to tyle co je widać
te które mam działały z ta płyta le był tam system RadioOS
systemu musiałem się pozbyć a karty zostały
zobaczę w moim grato magazynie czy nie mam takich
dzięki Cezary za odpowiedź
witam
otrzymałem w/w płytę z openwrt poszukuję informacji jakie karty z tym działają??
mam dwie WMIA-123AG/e ale pod open'em ich nie widzę (gargoyle) karty sprawdzałem na RB411 są sprawne
możliwie że z płytą coś jest nie tak ;((
proszę o pomoc jak sprawdzić to.
poszukuje pakietu pciutils żeby przy pomocy może lspci sprawdzić ale pakiet nie dostępny
pozdrawiam i dziękuję
dzięki Cezary
witam
mam RB450 i szukam do niego gotowego obrazu openWRT
porównując RB450 a RouterStation Pro wynika że oba mają te same "serduszka"
zastanawiam się czy obraz dla tego drugiego będzie pasował dla tego pierwszego
pozdrawiam i dziękuję za pomoc
witaj Cezary
szukałem ale doktor google nie jest tak dobry jak TY ![]()
dziękuję dodam zaraz do kolekcji linków
pozdrawiam
witam
mam kilka routerów z odzysku w wersją v4.x poszukuje do nich skompilowanych paczek z open-wrt
szukałem po necie do v3 znalazłem do tych nie!!
Proszę o POMOC!!
pozdrawiam
CKPista
witam
generalnie poszedłem na łatwizne
zrzuciłem na nowo opena i tiny proxy i działa
Przekierowania na iptables czasami ręcznie jakiegoś nie zrobiłeś?
nic nie grzebałem ręcznie
witam
napotkałem problem jak w temacie
jak działa tinyproxy to monitor sieci mi nie działa i vice versa
czy może ktoś miał ten problem i znalazł rozwiązanie
z góry dzięki
witam
dziękuję za szybkie info
znalazłem coś takiego http://wiki.openwrt.org/toh/tp-link/tl-wr542g
nie wiem na czym polega różnica
w necie piszą że ten 543 jest mocniejszą wersją ale ...
witam
mam pytanko czy do routerka z tematu da się załadować open-wrt??
jeżeli tak to prosiłbym i linka z wsadem
pozdrawiam
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez CKPista
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc