1

(3 odpowiedzi, napisanych Inne)

A jeśłi przez VPN to jakoś darmowym VPn sie to by udało skonfigurować?

2

(3 odpowiedzi, napisanych Inne)

Witam mam taki problem, chciałbym mieć możliwość wybudzenia komputera z poza domu, załatwiłem sobie w T-mobile stałe IP, mam modem E3372 HiLink oraz luci na P-Link TL-WR1043N/ND v1 czy ktoś mógłby mi pomoc jak skonfigurować wszystko aby udało się Pc wybudzać Magic Pakietem? Może powinienem zestawić jakieć połączenie VPN i dopiero wysłac do Pc Magic Pakiet?

3

(1 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

mam taki pomysł i problem. mam router TP-Link 1043 oraz dodatkowy internet  modemu wpinanego w USB. Wymyśliłem sobie,że fajnie by było,że gdy pobieram filmy programem Free download Manager, to aby ściągał z bramy tej której jest wpięta w USB komputera,aby nie obciążać łącza głównego z którego w całym domu korzystają. czy jest jakaś opcja aby w win10, zmienić z której bramy ściąga dany program? Dodam,że ustawiłem w połączeniach sieciowych, że oba są równie ważne, ale ogólnie to inaczej działa ,niż bym chciał, znaczy ściąga zawsze tylko jednym połączeniem sieciowym. a ja wymyśliłem,że FDM ściąga połączeniem przez USB, ale już np strony i cała reszta idzie połączeniem LAN. Zagmatwałem chyba,Ale może ktoś mnie zrozumie