wiem że tam są ale u ciebie nie ma ich ![]()
Strony Poprzednia 1 2 3 4 5
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez Tytan69
Strony Poprzednia 1 2 3 4 5
wiem że tam są ale u ciebie nie ma ich ![]()
prośba o włączenie do kompilacji w trunku pakietów:
- owfs (super sprawa o niebo lepsza i szersza od digitemp bo współpracuje z masą urzadzeń 1-Wire a przy tym łatwiej się używa, zrobiłem na tym stację na 160nl)
- mc (wiadomo ![]()
Router uratowany!!!
Wgrałem przez tftp z linuksa.
Okazało się że ten samoistny stan migania diody power to tryb failsafe.
Tak że nie robiłem wcale restaru po tym chybionym wgraniu .bin.
Dzięki za wskazówki.
Teraz mam oryginalny soft.
Już wolę nie ryzykować wiec zapytam dla siebie i społeczności:
Czy gdy mam wgrane openwrt to aby wgrać obraz musi być .trx czy można też .bin np. przez tftp?
No i od razu do czego w ogóle zmierzam jaki wgrać obraz aby było Luci i aby była szansa odpalenia zainstalowanej karty microSD SDHC 4GB?
To ja już nic nir rozumiem. Ten bin przecież jest dla tego routera WRT54GL. I ja go wgrałem.
Dlaczego on nie może być próbowałem też tomato i też go ni łykał.
To jaki teraz powinienem wgrać jeśli mi się uda ? ![]()
Mam wgrane Openwrt i chcę poprzez www wgrać obrazek ten http://downloads.openwrt.org/kamikaze/8 … uashfs.bin
Krzyczał że nie ta platforma więc zrobiłem po ściągnięciu obrazu:
mtd -r write openwrt-wrt54g-2.4-squashfs.bin linux
tez coś marudził o trx więc dołożyłem opcją -f
i wgrał, napisał rebooting ale teraz diodka power miga już z 10 minut.
Co dalej?
Help...
Strony Poprzednia 1 2 3 4 5
eko.one.pl → Posty przez Tytan69
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc