76

(4 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

a nie jakiegoś moda jak z dyskiem twardym ? plis

Witam serdecznie. Na początek ukłony dla Cezarego za wielką pracę...
Pytania mam takie. wgrałem gargoyle do 3420 oczywiście cezarego i teraz
gdy mam przez wan podłączoną neostradę (modemem)wszystko śmiga w zakładce połączenie mam podane dane PPPoE, niestety po zerwaniu połączenia nie łączy się z modemem 3g(virgin). gdy mam połączenie 3g w zakładce połączenie ciągnie net z virgin i nie prełączy się na neo... w firmowym było coś takiego jak preferowana sieć... tutaj tego nie ma ? z góry dziękuję za wyrozumiałość dla laika.
po prostu chciałbym by po przerwaniu neostrady automatycznie przełączył się na 3g i z powrotem