576

(68 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Przepraszam ale jestem na telefonie i tak dziwnie mi się kopiuje

577

(68 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

root@Duszek:~#

578

(68 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

root@Duszek:~#

579

(68 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Success

580

(68 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Sun

581

(68 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

znalazlem wpisy ze slowem wlan0 i wlan1 ale nie widze wpisu odnosnie HT40

582

(68 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

czego tam szukac bo jest tego sporo

583

(68 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

jak sprawdzic ten logread

584

(68 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

jak moge to sprawdzic ?
w gui zaznaczylem 40 i zapisz zmiany

585

(68 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

mam to wlaczane w gui  na 40+bez zmian  test predkosci jest taki sam nie przekracza 60-65
tak samo jest na 2,4 jak i 5 GHz
tak jak pisalem na poczatku na sofcie od tplinka na tych samych kanalach co mam teraz spokojnie dociagalem do 100mega

586

(68 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

co to jet to ht40 ? i gdzie to wlaczyc ?

587

(68 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

witam
sprawilem sobie ten routerek i mam kilka pytan
moj net to 100mega i tyle do tej pory wyciagalem zarowno po kablu jak i po wifi na innym tplinku
po podlaczeniu tego routera tez tak mialem ale na oryginalnem  sofcie
po wgraniu gargulca transfer dochodzi max do 60-65 mega probowalem zmieniac kanaly bez zmian
czy to jest jakies ogranicznene alternatywnego oprogramowania w stosunku do orginalnego czy czegos poprostu nie wlaczam ?
drugie pytanie
wszystkie diody swieca mi na zielono a ogladajac rozne aukcje przed kupnem widzialem ze diody swieca na niebiesko czy to mozna tez jakos zmieniac ?
do routera podlaczylem dysk na ktorym mam exroota na jednej partycji i na drugiej multimedia
widocznosc (tzn oczekiwanie na zawartosc tego co jest na dysku) wsztystkich mediow na telewizorze trwa dosc dlugo przy polaczeniu po wifi po kablu trwa to duzo szybciej czy da sie cos z tym zrobic czy zrezygnowac z wifi i zostac na kablu w telewizorze ?
pzdr

588

(233 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

mialem to  gargoyle-1.9.1.2-ar71xx-tl-wdr3600-v1-squashfs-sysupgrade.bin
ale w porownaniu z oryginalnym softem od tplinka na ktorym po wifi mialem szybkosc netu taka jak po kablu 1oomega
zainstalowalem gargulca  tego bez modyfikacji i tu tez niestety predkosc po wifi dochodzi do max 70mega czy to jest normalne taka roznica w porownaniu do oryginalnego softu ze predkosc tak spada ?

wiec pewnie wroce do twojego softu
czy ten ktory podalem jest najnowszy ? i jak uruchomic ta kamere zaraz po wgraniu firmware

589

(233 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

mam gargulca bez modyfikacji
po wpisaniu komendy mam to
opkg install kmod-video-gspca-core kmod-video-gspca-ov519
ERROR: Dependency kmod-input-core of package kmod-video-gspca-ov519 cannot be found, try updating your package lists

a najnowszy obraz to jest jaki ?

590

(233 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

T:  Bus=01 Lev=00 Prnt=00 Port=00 Cnt=00 Dev#=  1 Spd=480  MxCh= 1
B:  Alloc=  0/800 us ( 0%), #Int=  1, #Iso=  0
D:  Ver= 2.00 Cls=09(hub  ) Sub=00 Prot=01 MxPS=64 #Cfgs=  1
P:  Vendor=1d6b ProdID=0002 Rev= 3.18
S:  Manufacturer=Linux 3.18.29 ehci_hcd
S:  Product=EHCI Host Controller
S:  SerialNumber=ehci-platform
C:* #Ifs= 1 Cfg#= 1 Atr=e0 MxPwr=  0mA
I:* If#= 0 Alt= 0 #EPs= 1 Cls=09(hub  ) Sub=00 Prot=00 Driver=hub
E:  Ad=81(I) Atr=03(Int.) MxPS=   4 Ivl=256ms

T:  Bus=01 Lev=01 Prnt=01 Port=00 Cnt=01 Dev#=  2 Spd=480  MxCh= 4
D:  Ver= 2.00 Cls=09(hub  ) Sub=00 Prot=01 MxPS=64 #Cfgs=  1
P:  Vendor=05e3 ProdID=0608 Rev=77.64
S:  Product=USB2.0 Hub
C:* #Ifs= 1 Cfg#= 1 Atr=e0 MxPwr=100mA
I:* If#= 0 Alt= 0 #EPs= 1 Cls=09(hub  ) Sub=00 Prot=00 Driver=hub
E:  Ad=81(I) Atr=03(Int.) MxPS=   1 Ivl=256ms

T:  Bus=01 Lev=02 Prnt=02 Port=00 Cnt=01 Dev#=  4 Spd=12   MxCh= 0
D:  Ver= 1.10 Cls=00(>ifc ) Sub=00 Prot=00 MxPS= 8 #Cfgs=  1
P:  Vendor=041e ProdID=4068 Rev= 1.00
S:  Manufacturer=Creative Labs
S:  Product=VF0470 Live! Cam Notebook
C:* #Ifs= 3 Cfg#= 1 Atr=80 MxPwr=100mA
I:* If#= 0 Alt= 0 #EPs= 1 Cls=ff(vend.) Sub=00 Prot=00 Driver=(none)
E:  Ad=81(I) Atr=01(Isoc) MxPS=   0 Ivl=1ms
I:  If#= 0 Alt= 1 #EPs= 1 Cls=ff(vend.) Sub=00 Prot=00 Driver=(none)
E:  Ad=81(I) Atr=01(Isoc) MxPS= 384 Ivl=1ms
I:  If#= 0 Alt= 2 #EPs= 1 Cls=ff(vend.) Sub=00 Prot=00 Driver=(none)
E:  Ad=81(I) Atr=01(Isoc) MxPS= 512 Ivl=1ms
I:  If#= 0 Alt= 3 #EPs= 1 Cls=ff(vend.) Sub=00 Prot=00 Driver=(none)
E:  Ad=81(I) Atr=01(Isoc) MxPS= 768 Ivl=1ms
I:  If#= 0 Alt= 4 #EPs= 1 Cls=ff(vend.) Sub=00 Prot=00 Driver=(none)
E:  Ad=81(I) Atr=01(Isoc) MxPS= 896 Ivl=1ms
I:* If#= 1 Alt= 0 #EPs= 0 Cls=01(audio) Sub=01 Prot=00 Driver=(none)
I:* If#= 2 Alt= 0 #EPs= 0 Cls=01(audio) Sub=02 Prot=00 Driver=(none)
I:  If#= 2 Alt= 1 #EPs= 1 Cls=01(audio) Sub=02 Prot=00 Driver=(none)
E:  Ad=82(I) Atr=05(Isoc) MxPS=  40 Ivl=1ms

T:  Bus=01 Lev=02 Prnt=02 Port=01 Cnt=02 Dev#=  3 Spd=480  MxCh= 0
D:  Ver= 2.00 Cls=00(>ifc ) Sub=00 Prot=00 MxPS=64 #Cfgs=  1
P:  Vendor=152d ProdID=2329 Rev= 1.00
S:  Manufacturer=JMicron
S:  Product=USB to ATA/ATAPI Bridge
S:  SerialNumber=110121B40317
C:* #Ifs= 1 Cfg#= 1 Atr=c0 MxPwr=  2mA
I:* If#= 0 Alt= 0 #EPs= 2 Cls=08(stor.) Sub=06 Prot=50 Driver=usb-storage
E:  Ad=81(I) Atr=02(Bulk) MxPS= 512 Ivl=0ms
E:  Ad=02(O) Atr=02(Bulk) MxPS= 512 Ivl=0ms

591

(233 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

wdr3600 zrobiony exroot na dysku podzielonym na partycje i na ktorym sa media udostepniane w sieci
zainstalowalem wszytkie dostepne dodatki dzieki exroot
soft gargoyle 1.9.1.2
pod wolny port usb chcialem podlaczyc kamerke creative vr0470
i lipa
ktos cos pomoże ?

592

(33 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

nie jestem takim autorytetem w tej dziedzinie jak Pan bo uważam Pana za fachowca
ale dla mnie laika w porownaniu z Panem jest to dziwne
powrorze
jeden komputer na ktorym sa 4 systemy
kazdy ustawiony tak samo
i kazdy tak samo laczacy sie z netem
na 2 net dziala na 2 nie
router 3420 soft org i soft Pana tak samo
nadmienie ze na routerze takze tp link ale takim na ktorym macu byl ustawiany internet przez providera  wszystko dziala ale na tym nie chce
Pan wybaczy prostemu userowi niewiem co moge zmienic zeby dzialalo
przychodzi mi jeszcze jedno ze sam dostawca blokuje win xp i ubuntu ale to tylko taka teoria spiskowa moja

593

(33 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

router juz odlaczylem i podlaczylem stary tez tp linka ale na orginalu
ale juz odpowiadam
ip dostal taki jak mial dostac czyli ustawiony na routerze
mowa tu o systemie xp gdzie jest problem
reszty nie sprawdzalem
ale dalej nie rozumie dlaczego nie dziala bo co ?
bo xp stary system? brak sterownikow ? nie wiem

594

(33 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

powiedz co mam sprawdzic i jak

dla mnie dziwne
jeden komputer
jedna karta wifi
4 systemy
na dwoch dziala na dwoch nie
te same ustawienia na routerze
podpowiedz co mam sprawdzic?

595

(33 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

juz nie wiem co z tym routerem jest
dalej brak netu na xp i ubuntu przez wifi
mac i win 10 dostep do neta jest
na kazdym systemie wszystko pobierane jest z dhcp
na routerze kazdy komp ma swoj ip przypisany
dwa systemy net jest dwa nie
przeinstalowalem gargoyle
wgralem nawet jakas starsza wersja 1.5 i nic
nawet wgralem soft od tplinka i tak samo
jakies rady ?

596

(33 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

dzieki
jedna sprawa jeszcze troche dziwna
mam na jednym laptopie
xp
10
osx
ubuntu
soft gagoyle 1.6 ten ostatni dostepny na tplinka 3420
na 10 i osx internet dziala a na xp i ubuntu ni huhu nie dziala
jak podlacze tplinka z oryginalnym softem mam net na kazdym systemie
moze wiesz w czym jest problem ?

597

(33 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

na twojej wersji postawilm exroota i dziala
czy jest mozliwosc z poziomu gui miec dostep do tego dysku ?

598

(33 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

czyli na 1.9.1 nie da sie postawic exroota ?

witam
zainstalowalem na tym routerze najnowszego gargulca nie modyfikowanego 1.9.1 a poniewaz ten router ma niewiele pamieci chce sie przymierzyc do exroota
sposob opisany na forum nie dziala z ta wersja
czy ktos moze pomoc jakie komendy krok po kroku wpisywac ?
z gory dziekuje

prosciej team viewer sprawdzone dziala
ale chodzi mi bardziej zeby aktywowac wake on lane z zewnatrz