Temat: OpenWRT + ThinClient jako router + AP ? Da sie ?
Witam
Czy da sie zrobic tak : na thin client x86, zainstalowac OpenWRT, do tego odpalic dostep do netu GSM przez dongla USB (do tego miejsca chyba bez problemu) i do tego dolozyc karte WIFI na USB, tak aby sprzet dzialal jako AccessPoint / router ?
Fantom