1 (edytowany przez qwerty 2012-04-04 20:57:43)

Temat: Stara kompilacja

Witam forumowiczów. Poszukuję starego openwrt pod WR1043ND. Chodzi mi dokładnie o r30752 (z 2012-03-02) lub ew. r30012 2012-02-03 z Gargoyle PL kompilowane oczywiście przez Cezarego.

2

Odp: Stara kompilacja

Mam nadzieje że Cezary nie pogniewa się.
http://www.mediafire.com/?fjddjn32nwadb

3

Odp: Stara kompilacja

Wielkie dzięki. Jednak chyba coś dziwnego się dzieje z routerem. Nie spotkałem się z takim czymś, że nawet stare sprawdzone oprogramowanie openwrt powodowało duże obciążenie cpu bądź dużą ilość zdublowanych pakietów, a na oryginalnym oprogramowaniu wszystko chodziło ok. Winę ISP też wykluczam (działa ok na oryginalnym oprogramowaniu i przy bezpośrednim podłączeniu do komputerów).