1

Temat: Jaki modem USB do Gargoyle ?

Witam
Jaki na dzień dzisiejszy możecie polecić dobry modem bez simlock do wykorzystania przez USB w routerach z wgranym Gargoyle. Modem z możliwością podpięcia anteny. Zależy mi na dobrym zasięgu i prędkości.

2

Odp: Jaki modem USB do Gargoyle ?

Wiesz że wyboru nie masz? E3372, później tylko mifi jak chcesz coś wyższej kategorii.

Ew składak w postaci adaptera usb / minicpie/m.2 i jakiś modem do tego - quectel, telit, huawei.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3 (edytowany przez fido 2021-04-11 14:38:43)

Odp: Jaki modem USB do Gargoyle ?

Tak myślę nad mifi ale jakiś konkretny model bo wiem że nie wszystkie są obsługiwane. Chciałbym coś lepszego od E3372

4

Odp: Jaki modem USB do Gargoyle ?

E5377 chyba działa. Ktoś się wypowiadał tu na forum.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

5

Odp: Jaki modem USB do Gargoyle ?

Może ktoś jeszcze potwierdzi. Kiedyś chciałem uruchomić E5785 i nie dało rady. Został jakiś inny zastosowany nie pamietam teraz ale po jakimś czasie bateria mu spuchła.

6

Odp: Jaki modem USB do Gargoyle ?

Huawei e5786 dziala jako usb dhcp modem na 18.06, na 19.07 wiesza sie i nie dziala. na 21.02 nie testowalem jeszcze

ASUS ax4200 & Linksys e8450 AP @ openwrt 23.05 & Huawei e5786 jako backup

7

Odp: Jaki modem USB do Gargoyle ?

Można jeszcze do USB podłączyć telefon z USB tethering.
Mam tak od paru miesięcy podłączonego Galaxy S7 ( z rootem ,  i Automate ustawiającą automatycznie Tethering , jak pojawi się zasilanie na usb ) jako zapasowe łącze  ( choć przez mwan3 teraz ma ustaiony podział na 2:1 także cały czas aktywni bierze udział w połączeniu), i do tej pory działa jak najbardziej ok .