26

Odp: Hack breloka Dig-291

próbowałem jeszcze raz wgrać firmware z poziomu ubuntu tym razem z plikiem libst2205.so.1 w /lib i

Ok, just a sec...
Unable to get parm_block
Open failed!

27

Odp: Hack breloka Dig-291

Albo Ci się nie powiodło to łatanie albo nie przełączyłeś ramki.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

28

Odp: Hack breloka Dig-291

przełączyłem na Update, może ten plik libst2205.so.1 mam nieodpowiedni. Możesz wskazać miejsce skąd go pobrać?

29

Odp: Hack breloka Dig-291

W odpowiednim. Inaczej by Ci napisał że nie może go znaleźć, jak każdy program który potrzebuje bibliotek.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

30

Odp: Hack breloka Dig-291

próbowałem jeszcze kilka razy i tym razem coś takiego

Ok, just a sec...
./hackfw.sh: line 110: 20974 Naruszenie ochrony pamięci   (core dumped) LD_LIBRARY_PATH=./libst2205 ./setpic/setpic $1 test.png

31

Odp: Hack breloka Dig-291

Teraz się wywala z jakiegoś powodu.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

32 (edytowany przez Vienio 2014-03-15 20:28:10)

Odp: Hack breloka Dig-291

no i chyba po breloku, nie da się nic z nim zrobić pod windows, pod linux hack kończy się błędem

Ok, just a sec...
./hackfw.sh: line 110: 20974 Naruszenie ochrony pamięci   (core dumped) LD_LIBRARY_PATH=./libst2205 ./setpic/setpic $1 test.png

macie jakiś pomysł czy brelok do kosza?

33

Odp: Hack breloka Dig-291

Wgraj mu znów ten oryginalny firmware? Przed wykonaniem hack'a powinien zrobić backup.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

34

Odp: Hack breloka Dig-291

tak tylko jak robiłem go kilka razy to wydaje mi się ze się podmieniał za każdym razem, prawda?

35

Odp: Hack breloka Dig-291

Raczej tak.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

36

Odp: Hack breloka Dig-291

po instalacji płytki CD dostarczonej z brelokiem, w katalogu instalacyjnym jest plik decode-table.bin może to jest oryginalne firmware? jak to wgrać?

37

Odp: Hack breloka Dig-291

To powinien też być tam jakiś soft do tego.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

38

Odp: Hack breloka Dig-291

tak tylko po włączeniu tego oprogramowania pokazuje się: "Please plug in your Photo Keychain using the provided USB cable and make sure the devices is in "UPDATE" mode."
po włączeniu urządzenia w Update mode nic się nie dzieje. nawet nie mogę go sformatować, w menadżerze dysku występuje jako dysk wymienny 2 MB i system plików RAW

39

Odp: Hack breloka Dig-291

Skąd wziąłeś sterownik HD44780 po LCD2USB? Kompilowałeś ręcznie ipk? Ewentualnie czy można prosić o linka do działającego pakietu z tym sterownikiem?