Odp: Nsa310 - problem z bootowaniem
Od nowa wszystko pościągałem, skompilowałem i chodzi jak marzenie.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Nsa310 - problem z bootowaniem
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Od nowa wszystko pościągałem, skompilowałem i chodzi jak marzenie.
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Nsa310 - problem z bootowaniem
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc