Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → WR841N Reinstalacja softu przez RS232
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
W tej chwili nie umiem zatrzymać bootloadera. Ruter ciągle się resetuje. Wpisuje tpl w odpowiednim momencie ale on na to jakby nie reaguje. Czy jest możliwe że uszkodzeniu uległ mój adapter RS232 ?
Jak również to ze spaliłeś wejście routera.
Temat można zamknąć. Problem udało mi się rozwiązać stawiając tftp na mikrotiku. Plik przeleciał za pierwszym razem. Z widnowsa niestety pomimo wyłaczenia firewall i sprawdzenia IP nie udało się.
Ale ruter uratowany. Cezary - Dzięki ! ![]()
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → WR841N Reinstalacja softu przez RS232
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc