Odp: Pptp client pod Gargoyle 1.5.8.1
Dobry jest. Ile kabelków chciałbyś?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Pptp client pod Gargoyle 1.5.8.1
Strony Poprzednia 1 2 3
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Dobry jest. Ile kabelków chciałbyś?
już wiem rozmawiałem z kolegą i pomija się zasilanie czyli VCC
Nie zawsze co prawda, ale najczęściej tak.
Mam kabelek ale jak na złość teraz się wszystko zainstalowało i nawet działa ;/
Mam co prawda jakiś problem z nawiązaniem połączenia ale dziś wieczorem się temu przyjże pewnie coś blokuje... co ciekawe nie mogę zestawić też tunelu z komputera z lan. tak jakby był problem z vpn pass trough
Strony Poprzednia 1 2 3
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Pptp client pod Gargoyle 1.5.8.1
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc