51

Odp: Pptp client pod Gargoyle 1.5.8.1

Dobry jest. Ile kabelków chciałbyś?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

52

Odp: Pptp client pod Gargoyle 1.5.8.1

już wiem rozmawiałem z kolegą i pomija się zasilanie czyli VCC

53

Odp: Pptp client pod Gargoyle 1.5.8.1

Nie zawsze co prawda, ale najczęściej tak.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

54 (edytowany przez shady 2012-11-20 10:31:23)

Odp: Pptp client pod Gargoyle 1.5.8.1

Mam kabelek ale jak na złość teraz się wszystko zainstalowało i nawet działa ;/
Mam co prawda jakiś problem z nawiązaniem połączenia ale dziś wieczorem się temu przyjże pewnie coś blokuje... co ciekawe nie mogę zestawić też tunelu z komputera z lan. tak jakby był problem z vpn pass trough